KYC Politikası

PURE LIFE B.V.'nin KYC Politikası
Bir kullanıcı Platform içinde toplam 200$'ın üzerinde para yatırma/çekme yapmayı seçtiğinde, tam bir KYC işlemi gerçekleştirmesi zorunludur.
Bu işlem sırasında, kullanıcının kendisi hakkında bazı temel bilgileri girmesi ve ardından yüklemesi gerekecektir.
1. Kimlik belgesi (bazı durumlarda belgeye bağlı olarak ön ve arka)
2. Kimlik belgesini tutarken çekilmiş bir özçekim
3. Bir banka ekstresi/Fatura Faturası Yüklendikten sonra, kullanıcı "Geçici Olarak Onaylandı" Durumu alacak ve belgeler artık bizim tarafımızda olacak ve "KYC Ekibinin" bunları gözden geçirmek ve kullanıcıya e-postayla göndermek için 24 saati olacak. sonuç:

* Onay
* Reddetme
* Daha fazla bilgi gerekli – Durumda değişiklik yok Kullanıcı “Geçici Olarak Onaylandı” Durumundayken
* Platformu normal şekilde kullanabilirler
* Toplamda 200$'dan fazla para yatıramazlar- 200$'dan fazla para çekemezler.
* Amerika Birleşik Devletleri ve bölgeleri, Fransa ve bölgeleri, Hollanda ve bölgeleri ve Bonaire, Sint Eustatius, Saba, Aruba, Curacao, Sint Maarten, Avustralya ve bölgeleri, Büyük Britanya Birleşik Krallığı dahil olmak üzere Hollanda Krallığını oluşturan ülkeler ve Kuzey İrlanda ve Kıbrıs.

“KYC Süreci” Kılavuzu
İD 1. Dayanıklı
* İmza var mı
* Ülke Kısıtlanmış Ülke Değildir: Amerika Birleşik Devletleri ve bölgeleri, Fransa ve bölgeleri, Hollanda ve bölgeleri ve Bonaire, Sint Eustatius, Saba, Aruba, Curacao ve Sint Maarten dahil olmak üzere Hollanda Krallığını oluşturan ülkeler, Avustralya ve çevresi bölgeleri, Büyük Britanya Birleşik Krallığı, Kuzey İrlanda, İspanya ve Kıbrıs. C. Tam Ad müşterinin adıyla eşleşir NS. Belgenin süresi önümüzdeki 3 ay içinde dolmaz e. Sahibi 18 yaşından büyük Residence 1. Kanıtı * Banka Hesap Özeti veya Hizmet Faturası * Ülke Kısıtlanmış Ülke Değildir: Amerika Birleşik Devletleri ve bölgeleri, Fransa ve bölgeleri, Hollanda ve bölgeleri ve Bonaire, Sint Eustatius, Saba, Aruba, Curacao ve Sint Maarten dahil olmak üzere Hollanda Krallığını oluşturan ülkeler, Avustralya ve çevresi bölgeleri, Büyük Britanya Birleşik Krallığı, Kuzey İrlanda, İspanya ve Kıbrıs. * Tam Ad, müşterinin adıyla eşleşir ve kimlik belgesindekiyle aynıdır. * Yayın Tarihi: Son 3 ay içinde 1. Kimlikli Selfie * Sahibi, yukarıdaki kimlik belgesindeki ile aynıdır * Kimlik belgesi “1”deki ile aynıdır. Fotoğraf/kimlik numarasının aynı olduğundan emin olun “KYC Süreci” Üzerine Notlar 1. KYC işlemi başarısız olduğunda nedeni belgelenir ve sistemde destek bileti oluşturulur. Bilet numarası bir açıklama ile birlikte kullanıcıya iletilir. 2. Tüm uygun belgeler elimizde olduğunda, hesap onaylanır. "Diğer AML önlemleri" 1. Bir kullanıcı tam KYC'yi geçmediyse, 200$'a kadar para yatırabilir/çekebilir. 2. Bir kullanıcı KYC sürecini başarıyla geçtiyse, o zaman a. İşlem başına bir depozito limiti vardır (maks. 5.000 $) B. Herhangi bir para çekme işleminden önce, çekilen miktarın platformdaki uygun aktivitenin bir sonucu olup olmadığını görmek için kullanıcının faaliyeti ve bakiyesi hakkında ayrıntılı bir algoritmik ve manuel kontrol yapılır. 3. Hiçbir durumda bir kullanıcı doğrudan başka bir kullanıcıya para aktaramaz.