Sorumlu Oyun

Lütfen kendi menfaatiniz için bu bilgileri dikkatlice okuyunuz. superingo.com, Fransche Bloemweg 4, Willemstad, Curaçao ofisine sahip PURE LIFE B.V. tarafından işletilmektedir. Şirket Kayıt numarası 145945
  Yorumlama
Baş harfi büyük olan kelimeler aşağıdaki koşullarda tanımlanan anlamlara sahiptir. Aşağıdaki tanımlar, tekil veya çoğul olarak görünüp görünmediklerine bakılmaksızın aynı anlama sahip olacaktır.
Tanımlar
Bu Hüküm ve Koşulların amaçları doğrultusunda:
Hesap, Hizmetimize veya Hizmetimizin bölümlerine erişmeniz için Sizin için oluşturulan benzersiz bir hesap anlamına gelir. Şirket (bu Sözleşmede "Şirket", "Biz", "Biz" veya "Bizim" olarak anılacaktır) Curacao Co Hizmetine atıfta bulunur ve Web Sitesine atıfta bulunur.
Web sitesi superingo.com'u ifade eder.
Hizmete erişen veya Hizmet'i kullanan kişi veya söz konusu kişinin adına Hizmet'e eriştiği veya Hizmet'i kullandığı şirket veya diğer tüzel kişilik anlamına gelir.
  Sorumlu Kumar Oynama ve Kendini Dışlama
Kumar, Kullanıcılarımızın çoğu için eğlence, eğlence ve heyecan demektir. Ancak bazı Kullanıcılarımız için kumarın olumsuz yan etkileri olduğunu da biliyoruz. Tıp biliminde patolojik kumar, uzun yıllardan beri ciddi bir hastalık olarak kabul edilmiştir.
İlk günden beri bu sorunu düşünüyor ve elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. "Sorumlu Kumar" kapsamında, bir kumar sağlayıcısının olumsuz yan etkilerin ortaya çıkma olasılığını azaltmaya yardımcı olabileceği birden fazla önlem adımını anlıyoruz. -Halihazırda ortaya çıkarlarsa onlara karşı da aktif adımlar atmaya çalışıyoruz.
Kumarın olumsuz yan etkilerine karşı en önemli araç, kumarın riskleri hakkında bilgi ve eğitimdir, ayrıca olumsuz yan etkilerden muzdarip olmamalarını sağlamak için Kullanıcılarımızın öz denetimini destekler.
  Bilgi ve iletişim
Desteğimiz, sizin için herhangi bir ek ücret ödemeden e-posta yoluyla size her zaman yardımcı olacaktır: e-posta: Desteğimiz, sizin rızanız olmadan, sizinle ilgili herhangi bir bilgiyi elbette ki başkalarına vermeyecektir. Ayrıca, halihazırda kumar bağımlısı iseniz, kendi kendinize test yapabilirsiniz: https://www.begambleaware.org/gambling-problems /bir kumar-sorunum var/ Ve sen ayrıca kumar bağımlılıkları hakkında ek bilgileri şu adreste bulabilirsiniz: https://www.begambleaware.org/safer-gambling/   Superingo.com'da sorumlu kumar oynamak için faydalı ipuçları
Kumarın Sizin için eğlenceli kalmasını ve herhangi bir olumsuz yan etkisi olmamasını sağlamak için, kumar oynamadan önce aşağıdaki ipuçlarını düşünmenizi öneririz:
  Kendinize bir para yatırma limiti belirleyin
Kumar oynamaya başlamadan önce, mali durumunuza göre ne kadar kumar oynayabileceğinizi düşünün. Eğlenmek için ve Sizin eğlenceniz için olan miktarlarla oynayın
Her ne pahasına olursa olsun bir kaybı geri kazanmaya çalışmayın
Daha önce kaybettiklerinizi ne pahasına olursa olsun geri kazanmak için büyük riskler almamaya çalışın. Eğlence için oynayın ve para kazanmak için değil.
  Kendinize bir zaman sınırı belirleyin
Kendinize bir zaman sınırı koyun ve onu kırmayın. Kumarın diğer hobilerinizle dengede kalması gerektiğini ve tek hobiniz olmadığını unutmayın.
  Akıllı oynayın:
Aşırı stresli, depresif veya çok baskı altındayken oynamamak daha akıllıcadır. Ayrıca İlaç, Uyuşturucu veya Alkolün etkisi altındayken de oynamayınız.
  Mola verin:
Yorulduğunuzu veya artık konsantre olamadığınızı fark ettiğinizde ara vermelisiniz
  Yalnızca bir hesap:
Kumar oynamak için ne kadar zaman ve para harcadığınıza dair genel bir bakışa sahip olmayı kolaylaştırmak için, Kişi başına birden fazla Hesap oluşturmamanız şiddetle tavsiye edilir.
  Küçük Koruma
Hizmetimizi kullanmak için 18 yaşında veya daha büyük olmalısınız. Kötüye kullanımı önlemek için, yakınınızdaki tüm reşit olmayanlardan oturum açma verilerinizi saklayın.   Prensip olarak, reşit olmayanların, özellikle de çocukların, internette kendileri için sağlıklı olmayan herhangi bir içeriğe erişmesini önlemek için bir filtre programı öneriyoruz.   Ebeveynler için chi'lerini korumalarını desteklemek için bir internet filtreleri listesi önerebiliriz. Onlar için yapılmayan herhangi bir bağlamdan ldren: https://famisafe.wondershare.com/internet-filter/best-internet-filters.html  
Kendini Dışlama:
Size kumar bağımlılığı teşhisi konması veya farklı bir nedenle kumardan uzak durmaya çalışmanız durumunda, size hiçbir faydası olmayan her şeyden uzak durmanıza yardımcı olmak istiyoruz. “Kendini Dışlama”, kendi seçiminiz dışında, tüm kumar hizmetlerinden kendinizi hariç tutmanız anlamına gelir. Bu hariç tutma, belirli bir süre için geri alınamaz. Kendinizi kumar oynamaktan dışlamak istiyorsanız, lütfen desteğimize mesaj gönderin ve onlara 6 ay ile 5 yıl arasında bir zaman aralığı verin. Ayrıca size gelecekteki tüm adımları ve sizden neyin gerekli olduğunu açıklayacaklardır. e-posta: Lütfen Kendini Dışlamanın belirlenen süre boyunca kalıcı olduğunu ve kendi güvenliğiniz için geri alınmayacağını unutmayın. Kendini Dışlama sırasında yeni bir Hesap oluşturmanıza ve her hesap oluşturma girişiminde bulunmanıza izin verilmez. Kendini Dışlama sırasındaki yeni Hesap, Hizmet Şartlarımızı ihlal eder ve orijinal hesabınızın kalıcı olarak yasaklanmasıyla sonuçlanabilir.