superingo.com için Kendini Dışlama

Bir kumar sorunu geliştirme riski altında olduğunuzu düşünüyorsanız veya şu anda bir kumar sorununuz olduğuna inanıyorsanız, lütfen superingo.com'da 6 ay, 1 yıl, 2 yıl, 5 gibi belirli bir süre boyunca kumar oynamanızı engelleyen Kendini Dışlama özelliğini kullanmayı düşünün. yıl veya süresiz.
Başka nedenlerle oynamayı bırakmak istiyorsanız, lütfen bir Mola veya Hesap Kapatmayı kullanmayı düşünün.
    Kendinizi dışladığınızda ne olur?
Kendini Dışlama döneminde, hesabınızı bahis ve oyun için kullanamayacaksınız, ancak yine de giriş yapabilecek ve kalan bakiyeyi çekebileceksiniz. Hesabınızı herhangi bir nedenle yeniden açmanız mümkün olmayacaktır ve Ikonbet.com açabileceğiniz yeni hesapları tespit etmek ve kapatmak için elinden geleni yapacaktır.
Ayrıca, örneğin Spor, Poker veya tüm Oyun ürünleri gibi sitenin hangi alanlarına erişiminizi sınırlamak istediğinizi seçme seçeneğine de sahipsiniz.
  Sonraki adımlar
Sizi pazarlama veritabanlarımızdan çıkarırken, ayrıca superingo.com'u bildirimlerinizden kaldırmanızı ve tüm superingo.com uygulamalarını ve indirmelerini silmenizi/kaldırmanızı ve ayrıca superingo.com sosyal medya hesaplarını engellemenizi/takip etmeyi bırakmanızı öneririz. Ayrıca kumar web sitelerine erişimi engelleyen bir yazılım yüklemeyi de düşünebilirsiniz, daha fazla bilgi için burayı tıklayın. Sorununuzla başa çıkmanıza yardımcı olması için bir kumar sorunu destek servisinden destek almanızı öneririz.
Hesabınızı, Üyelerin Kumar Kontrollerim bölümünde Kendini Dışlama'yı seçerek kendi kendinize hariç tutabilirsiniz. Alternatif olarak, yardım ve daha fazla bilgi için müşteri hizmetleri ekibimizle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.